Volkswagen Golf
1.5 eHybrid 204PK PHEV STYLE EDITION CAMERA/NAVI/HEAD-UP/CARPLAY *verlengde fabrieksgarantie t/m2030*
Direct kopen, basisprijs: € 33.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.445,-
LEASEPRIJS: € 455,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.528,10 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eHybrid 204PK PHEV STYLE EDITION CAMERA/NAVI/HEAD-UP/CARPLAY *verlengde fabrieksgarantie t/m2030* |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 mei 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 4.226 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 455,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.542 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- verlichte grille/strip
- stuur verwarmd
- Airco
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- head up display
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia-pakket
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- parkeer camera
- parkeerhulp
- RADIO
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- Sportstoelen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) ergonomisch
- Exterieur
- 18 Inch lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sport uitlaat
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- Head-up display
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Alcantara Bekleding
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Ergonomische Sportstoelen met elektr. lendeverstellingen
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Navigatie
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur Flippers
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Velours bekleding
- virtual-cockpit
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Head-Up display
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane-Assist
- Led verlichting
- Parkeercamera
- parkeersensoren
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning