Volkswagen Golf
1.2 TSI Clima Cruise Control Navigatie Stoelverwarming Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 8.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.940,-
LEASEPRIJS: € 147,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.788,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Clima Cruise Control Navigatie Stoelverwarming Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juni 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.027 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NL-196-V |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 591 kg |
| Gewicht: | 1.129 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 100% Onderhouden
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Lendensteunen in voorstoelen verstelbaar
- Middenarmsteun
- Mistlampen
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- Vermoeidheidsherkenning