Volkswagen Golf Sportsvan
1.6 TDI Comfortline
Direct kopen, basisprijs: € 5.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.999,-
LEASEPRIJS: € 98,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.199,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf Sportsvan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 TDI Comfortline |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 december 2014 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 299.641 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XD-285-S |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.320 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 161 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 15"
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder