Volkswagen Golf Sportsvan
1.5 TSI ACT Highline Bj 2018 Km 151.000 Nap Navi,Panodak.Trekhaak,Cruise 150pk
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf Sportsvan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI ACT Highline Bj 2018 Km 151.000 Nap Navi,Panodak.Trekhaak,Cruise 150pk |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 oktober 2018 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 151.599 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-011-VP |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.320 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 161 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak uitklapbaar
- Trekhaak uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radardetector
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audioinstallatie met cd-speler
- DVD speler
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bestuurdersassistentiepakket Plus
- Executive-pakket
- Keyless-pakket
- Leder-pakket
- Navigatie-pakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Safety-pakket
- Spiegel-pakket
- Stoelen-pakket
- Trekhaak-pakket
- Veiligheids-pakket
- Veiligheids-pakket
- Winter-pakket
- Aanhanger assistent
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- WiFi
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking