Volkswagen Crafter
L2H2 Automaat Zilver Camera Stoelverw. Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | L2H2 Automaat Zilver Camera Stoelverw. Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 januari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 95.977 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 0M0 Brandstoftank: 75 L
- 0WP Toegestaan totaalgewicht 3,00 t
- 1AS Antiblokkeersysteem (ABS)
- 1AS Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- 1G8 Bandenreparatieset
- 1S3 Boorduitrusting
- 1X0 Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- 02A Wielbasis 3640 mm
- 2JB Bumper voor in Grijs
- 3CF Laadruimtescheidingswand hoog zonder Raam
- 3M2 Vrachtwagenregistratie
- 3R2 Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen hoog Standaard
- 3R2 Carrosserievariant: Hoogdak in voertuigkleur
- 3RD Achterdeuren zonder Beglazing
- 3SJ Stoelen eerste zitrij: Dubbele passagiersstoel met Opbergvak
- 3TP Stoelen eerste zitrij: Schommelstoel ErgoComfort, Bestuurderskant (Stoelverstelling 20-voudig)
- 4A3 Stoelen eerste zitrij: Bestuurders- en passagiersstoel verwarmbaar
- 4BK Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- 4GF Voorruit Composietglas
- 4I2 Centrale vergrendeling met Afstandsbediening en Interne bediening
- 4UC Airbag Bestuurderskant
- 5AC Vloerbekleding in Bestuurdercabine: Rubber
- 5DU Bekleding in de laad-/passagiersruimte: Hout hoog
- 5R2 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- 5RB Buitenspiegel convex, rechts
- 5SB Buitenspiegel convex, links
- 6B1 Sjorogen Laadruimte
- 6KA Grille met Chroomlijst boven
- 6L2 Sjorrails in Laadruimte - aan Zijwand en Scheidingswand
- 7AA Wegrijblokkering (elektronisch)
- 7C3 Toegangshandgreep aan Achterstijl achter links
- 7C3 Toegangshandgreep aan Achterstijl achter rechts
- 7L6 Start-/stopsysteem Motor
- 8E8E Spuiten: Metallic-lak
- 8ID Dubbelkoplampen
- 8K1 Dagrijlicht
- 8QJ Radiosleutel (2) neerklapbaar
- 9CW Binnenverlichting in de laad-/passagiersruimte: LED
- 9P3 Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels (Bestuurders-/passagierskant)
- 9S5 Multifunctioneel display Plus
- 9X0 Rijassistent-systeem Parkeerhulp voor en achter Met actieve flankbescherming
- 41W Stalen velgen 6,5x16
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Binnenverlichting in Bestuurdercabine: LED
- CW-waarde-onderzijdebeplating
- EU1 Stekkerdozen (12V-aansluiting) in Cabine (2 Stuk)
- G1F Automatische transmissie - (8-traps)
- Handgrepen A-stijlen
- KA1 Achteruitrijcamera
- KH6 Airconditioning Climatic (Cabine)
- KJ1 Rijassistent-systeem Zijwind-assistent
- Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd
- Koplamphoogteregeling
- Mistachterlicht
- Motor 2,0 l - 103 kW TDI
- N0L Stoelbekleding/kussens: Stof
- NZ2 Noodoproepsysteem
- QE4 Opbergruimte-pakket 2
- QL7 Warmtewerend glas
- QV3 Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- Raamopener elektrisch voor
- Rijassistent-systeem Remassistent (HBA)
- Roetdeeltjesfilter
- SCR-systeem (AdBlue-technologie)
- Stuurbekrachtiging elektro-mechanisch
- Stuurkolom (Stuur) verstelbaar
- Tweetonige hoorn
- UG1 Rijassistent-systeem Hill-Assist
- ZI4 Audiosysteem Composition Colour (Radio / SD-kaart-interface / USB)