Volkswagen Crafter
50 2.0 TDI L4 DL Schuifzeil Trekhaak Cruise Navi Airco
Direct kopen, basisprijs: € 28.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 28.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 476,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 2.0 TDI L4 DL Schuifzeil Trekhaak Cruise Navi Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 juni 2021 |
| Carrosserie: | Huifzeil |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 47.966 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 476,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VKN-46-L |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 539 kg |
| Gewicht: | 2.961 kg |
| Wielbasis: | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Executive Plus-pakket
- GVW teruggekeurd
- lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel en verwarmd