Volkswagen Crafter
50 2.0 TDI L3H3 180 PK DL Dubbel Lucht Automaat / Trekhaak 3.500 KG / Aluca Kast / Airco / Cruise Control / CarPlay / Camera / 34.300 KM !!
Direct kopen, basisprijs: € 33.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 33.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 559,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 2.0 TDI L3H3 180 PK DL Dubbel Lucht Automaat / Trekhaak 3.500 KG / Aluca Kast / Airco / Cruise Control / CarPlay / Camera / 34.300 KM !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 augustus 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 34.333 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 559,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-02-PNK |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 1.121 kg |
| Gewicht: | 2.379 kg |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Hoogte: | 312 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zijschuifdeur rechts
- 270° te openen achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zwaai / Flits lamp(en)
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Extra verlichting in Laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Tachograaf
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Euro 6
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Overige
- Cruise control inclusief snelheidsbegrenzer
- Achteruitrijcamera
- Aluca bedrijfswagen inrichting
- Bedrijfswagen Inrichting
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dubbel Lucht
- Front assist noodremassistent zonder Adaptive cruise control
- Lane assist rijstrookbewaking
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht- en regensensor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Radio Composition Audio incl. telefoonvoorbereiding
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel en verwarmd
- Trekhaak 3.500 KG
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmbare ruitensproeiers voor
- Zijwind assistent