Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L3H3 Highline LED XENON CAMERA AUTOM LEER 147000KM!!!
Direct kopen, basisprijs: € 21.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 21.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 361,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 2.0 TDI L3H3 Highline LED XENON CAMERA AUTOM LEER 147000KM!!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 februari 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 147.179 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPT-25-N |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 1.470 kg |
| Gewicht: | 2.030 kg |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Hoogte: | 308 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Audio-pakket
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- Roetfilter
- Rubber mat in laadruimte
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur multifunctioneel
- unikleur/pastel
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwind assistent