Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI 140pk Bakwagen met laadklep en zijdeur 03-2022
Direct kopen, basisprijs: € 25.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 427,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 2.0 TDI 140pk Bakwagen met laadklep en zijdeur 03-2022 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 maart 2022 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 129.001 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-82-PLH |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 867 kg |
| Gewicht: | 2.633 kg |
| Wielbasis: | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Boordcomputer
- Navigatiesysteem full map
- Navigatie via Apple Carplay
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- BPM-vrij voor ondernemer