Volkswagen Crafter
30 2.0 TDI L3H3 Highline Automaat Airco App-connect Adaptive Cruise Control Camera Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 32.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 32.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 535,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.498,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 30 2.0 TDI L3H3 Highline Automaat Airco App-connect Adaptive Cruise Control Camera Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 september 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 91.318 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 535,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VXT-34-G |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 938 kg |
| Gewicht: | 2.062 kg |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Reflex silver
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Licht- en regensensor
- Middelhoog dak (H3)
- Mistlampen voor inclusief bochtverlichting
- Trekhaak met vaste kogel
- Verwarmbare ruitensproeiers voor
- Verwarmbare voorruit
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Radio Composition Colour
- We Connect looptijd 1 jaar) incl. Pan European eCall noodoproepsysteem
- Interieur & Comfort
- airco
- Comfort bestuurdersstoel
- comfortstoel(en)
- ergoActive geveerde bestuurdersstoel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel
- Achteruitrijcamera
- armsteun voor
- Bijrijdersbank
- elektrische ramen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- Adaptive cruise control "stop & go"
- Parkeerhulp voor en achter
- parkeersensor achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- zijwind assistent
- Overig
- aanhanger assistent
- Bestuurdersassistentiepakket
- Lane assist rijstrookbewaking
- start/stop systeem
- Trailer assist inclusief zijflankbescherming 'side protection'
- Vermoeidheidsherkenning