Volkswagen Caddy
Maxi 1.4 TGI CNG L2H1 Maxi Comfortline Airco Cruise PDC Verwarmbare voorruit Comfortstoelen Alarm Bluetooth Schuifdeur
Direct kopen, basisprijs: € 12.890,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.890,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 212,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.578,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Maxi 1.4 TGI CNG L2H1 Maxi Comfortline Airco Cruise PDC Verwarmbare voorruit Comfortstoelen Alarm Bluetooth Schuifdeur |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 39.525 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Cryogeen |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 212,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.890,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VGP-81-N |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 774 kg |
| Gewicht: | 1.591 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.365 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- schuifdeur rechts handbediend
- Achterdeuren (incl. ruitenwisser en verwarming)
- achterdeuren met ruiten
- Achterklep zonder ruit
- achterruitverwarming
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Mistlampen voor inclusief bochtverlichting
- regensensor
- Verwamde voorruit
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio
- Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climatic airconditioning
- Comfortstoelen
- Cruise control
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- Parkeerhulp achter
- Alarm 4 Diefstal-alarm met cabine controle, back up sirene en wegsleep beveiliging en centrale deurvergrendeling met aparte bestuurdersportier ontgrendeling
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar