Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 2.0 TDI Style Automaat Airco Bluetooth Cruise Control App-Connect
Direct kopen, basisprijs: € 25.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 420,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.098,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Cargo Maxi 2.0 TDI Style Automaat Airco Bluetooth Cruise Control App-Connect |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 24 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 94.013 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 420,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VXD-89-G |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 845 kg |
| Gewicht: | 1.505 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17" (6,5 J x 17) "Barahona"
- Mojave beige
- schuifdeur rechts handbediend
- Buitenspiegels en handgrepen in zwart kunststof, schuifdeurrails in zilver
- Bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare spiegels
- regensensor
- Trekhaak met vaste kogel
- Voorruit met warmtewerend glas
- Infotainment
- 2 USB-C aansluitingen in middenconsole
- App-Connect
- eCall noodoproepsysteem
- Intrumentenpaneel met multifunctioneel display
- multimedia scherm klein
- Telefoonvoorbereiding
- Interieur & Comfort
- 2-voudig handmatige lendensteun voor bestuurdersstoel
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climatic aircondioning
- ErgoComfortstoel bestuurder
- Achteruitrijcamera
- Armleuning voor bestuudersstoel
- Auto dimmende binnenspiegel
- elektrische ramen voor
- Multifunctioneel met leder bekleed stuurwiel en versnellingspook
- Multifunctioneel stuurwiel leder
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
- Veiligheid
- Adaptive cruise control follow to stop
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp voor en achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- passagiersairbag
- Vermoeidheidsherkenning
- vervolgbotsing preventie
- Overig
- Airco
- Assistentiepakket "Front Assist"
- Automatisch start-/stop systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Cruise Control
- Parkeersensoren
- uitwijk assistent