Volkswagen Caddy
Bestel 1.6 TDI
Direct kopen, basisprijs: € 4.250,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.250,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 70,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 1.6 TDI |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 5 juni 2013 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 226.797 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 70,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.250,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VB-239-G |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 764 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.159 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio CD speler
- Interieur
- Airco
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ASR