Volkswagen Caddy
Bestel 1.4 TSI AUTOMAAT L1H1 ROLSTOELLIFT, HANDREM, HANDGAS, NAVI, CLIMATE, CRUISE, STOELVERWARMING, LICHTMETALEN VELGEN
Direct kopen, basisprijs: € 17.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.950,-
LEASEPRIJS: € 295,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 1.4 TSI AUTOMAAT L1H1 ROLSTOELLIFT, HANDREM, HANDGAS, NAVI, CLIMATE, CRUISE, STOELVERWARMING, LICHTMETALEN VELGEN |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 265.805 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | beige |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VZ-633-N |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 736 kg |
| Gewicht: | 1.359 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.095 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Bestuurdersstoel stof beschadigd
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbags
- Mistlampen
- Overige
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag