Volkswagen Caddy
2.0 TDI L2H1 BMT Maxi Exclusive Edition
Direct kopen, basisprijs: € 16.845,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.845,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 277,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.369,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 BMT Maxi Exclusive Edition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 februari 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 178.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 277,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.845,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-499-TX |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 826 kg |
| Gewicht: | 1.500 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
| Hoogte: | 187 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.326 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie