Volkswagen Caddy
2.0 TDI L2H1 4Motion Maxi 150 PK DSG Automaat / Airco / CarPlay / Cruise Control / Trekhaak / Navigatie /
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 4Motion Maxi 150 PK DSG Automaat / Airco / CarPlay / Cruise Control / Trekhaak / Navigatie / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 augustus 2018 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 109.051 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-393-RL |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 807 kg |
| Gewicht: | 1.568 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
| Hoogte: | 192 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.375 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- Trekhaak
- Zijruit rechts in laadruimte
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Euro 6
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 4motion 4x4
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Cruise control
- Apple Carplay/Android Auto
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwandbekleding laadruimte