Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 BMT Comfortline Cruise control/trekhaak/pdc
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L1H1 BMT Comfortline Cruise control/trekhaak/pdc |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 september 2018 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 146.129 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-460-SF |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 760 kg |
| Gewicht: | 1.367 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.127 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie