Volkswagen Caddy
1.0 TSI Trendline 7p cruise, airco, stoelverw, dubbele schuifdeur
Direct kopen, basisprijs: € 19.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.250,-
LEASEPRIJS: € 317,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Trendline 7p cruise, airco, stoelverw, dubbele schuifdeur |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 mei 2020 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 109.485 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | beige |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 317,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.468 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- mistlampen voor
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening