Toyota Yaris
1.5 Hybrid Clima Cruise control Navigatie Camera Lichtmetaal 1e Eigenaar! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 8.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.940,-
LEASEPRIJS: € 147,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.788,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Yaris |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Hybrid Clima Cruise control Navigatie Camera Lichtmetaal 1e Eigenaar! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 januari 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 236.153 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-ZJH-28 |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.060 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.565 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 1e eigenaar
- Climate control incl. gekoeld dashboardkastje