Toyota Supra
2.0 Fuji Speedway ATM STAGE 2
Direct kopen, basisprijs: € 41.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 41.995,-
LEASEPRIJS: € 692,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Supra |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Fuji Speedway ATM STAGE 2 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 januari 2021 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.182 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 692,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-846-HP |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 340 kg |
| Gewicht: | 1.370 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 1.292 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Android auto
- Apple Carplay
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) voor