Toyota RAV4
AWD hybrid style-selection navigatie trekhaak-afneembaar 18"-lmv PDC v+a 360-camera leder/stof bekleding stoelen/stuur verwarmd ECC cruise-controle private-glas stuurbediening keyless entry/start electrische-achterklep
Direct kopen, basisprijs: € 24.866,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.866,-
LEASEPRIJS: € 409,83 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.973,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota RAV4 |
|---|---|
| Uitvoering: | AWD hybrid style-selection navigatie trekhaak-afneembaar 18"-lmv PDC v+a 360-camera leder/stof bekleding stoelen/stuur verwarmd ECC cruise-controle private-glas stuurbediening keyless entry/start electrische-achterklep |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 december 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 70.764 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 409,83 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.866,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.500 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 410 kg |
| Gewicht: | 1.860 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Steering wheel mounted remote audio controls
- Infotainment
- JBL speakers
- Interieur & Comfort
- Anhängezugvorrichtung, horizontal, abnehmbar
- Five seats configured 2+3
- Veiligheid
- Metallic-Lackierung
- Overig
- 12v power outlet located in front section
- 360 view camera
- Adaptive cruise control
- Alloy look trim on dashboard, alloy look trim on doors and alloy & leather trim on top of gear shift
- Analogue & TFT dashboard
- Anti collision system which activates brake lights and brakes at low speed and includes brake assist and pedestrian & cyclist avoidance system ; min speed 0 km/h
- Asymmetrically folding rear seats: split bench type with space for three people; with zero electric adjustments
- Audio system with touch screen ; radio receives AM/FM, digital and RDS
- Automatic air conditioning with two climate control zones
- Automatic hazard lights
- Automatic smart card/key includes keyless entry and keyless start
- Bandenreparatieset
- Bluetooth includes music streaming
- Body color power door mirrors ; heated with integrated indicator lights
- Brake assist system
- Center armrest between front seats
- Center armrest between rear seats
- Chrome/bright trim around side windows
- Connections for USB (front) and auxiliary audio devices (front)
- Day time running lights
- Driver seat: bucket type, heated, passenger seat: bucket type, heated
- Electrically foldable mirrors
- Electric trunk/hatch pull down
- Electronic brake distribution
- Electronic traction control
- Flexible cargo area cover/rear parcel shelf
- Front and rear side curtain airbags
- Front and rear wheels: 18 inch alloy rims ; width: 7.5 inches
- Front fog lights
- Front hinged drivers door, rear door on drivers side, front passenger door and rear door on passenger side
- Front power windows with one-touch on one window, rear power windows
- Front radar-type parking distance system, rear radar & camera-type parking distance system, side radar-type parking distance system
- Front side airbag
- Gloss paint
- Hands-free boot release
- Headlight cleaners
- Headlight controlsystems: dusk sensor, on-coming vehicle sensor and height adjustment
- Heated alloy & leather multi-function steering wheel with tilt adjustment and telescopic adjustment
- Heated washer
- Height adjustable seat belt with pre-tensioners on drivers seat and front passenger seat
- Instructieboekjes aanwezig
- Intelligent drivers airbag, intelligent passengers airbag with de-activation switch
- Isofix preparation
- Knee airbags on driver side
- Lane departure warningsystem activates steering
- LED brake lights, low beam headlights, side indicator lights, day time running lights, rear lights and high beam headlights
- LED low beam LED high beam headlights with projector beam lenses
- Lifting gate rear door
- Light sensitive rear view mirror
- Load restraint
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Overtaking sensor
- Power locks: Operated by card key
- Power steering: electric speed proportional
- Privacy glass on the rear window and on the rear side windows
- Rain sensing windshield wipers
- Rear cross-traffic alert
- Rear window with intermittent wiper
- Remote controlled remote trunk/hatch release
- Reverse parking guidance display
- Roof rails
- Rookvrij
- Seat belt with pre-tensioners on driver side rear seat, seat belt with pre-tensioners on passenger side rear seat, 3-point seat belt seat belt on central rear seat
- Seat upholstery: cloth and cloth
- Secondary ventilation controls with digital display for front passenger
- Selectable driving modes
- Seven airbags
- Speed limiter
- Stability controlsystem
- Tinted glass
- Tire kit
- Traffic sign recognition
- Trailer stability program
- Two head restraints on front seats with height adjustment, three head restraints on rear seats with height adjustment
- Vehicle start button
- Ventilation system with digital display and micro filter
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar