Toyota ProAce
Worker 1.6 D-4D Cool Comfort Automaat Bj 2017 Nwe apk 3-pers Airco ,Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota ProAce |
|---|---|
| Uitvoering: | Worker 1.6 D-4D Cool Comfort Automaat Bj 2017 Nwe apk 3-pers Airco ,Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 juni 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 193.147 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-973-GR |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 1.124 kg |
| Gewicht: | 1.526 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Hoogte: | 194 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.650 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Reservewiel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar