Toyota Aygo
X 1.0 VVT-i MT Play - 74 Pk - Euro 6 - ParkeerCamera
Direct kopen, basisprijs: € 14.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.949,-
LEASEPRIJS: € 246,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Aygo |
|---|---|
| Uitvoering: | X 1.0 VVT-i MT Play - 74 Pk - Euro 6 - ParkeerCamera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 februari 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 27.427 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-887-NN |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 54 kw / 74 pk |
| Laadvermogen: | 440 kg |
| Gewicht: | 920 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.360 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED Dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Radio
- Radio / MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoon
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Isofix
- Parkeercamera
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Regensensor
- Startonderbreker
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- loop assistent
- Reservewiel
- Rijstrooksensor met correctie