Tesla Model S
70D Free SCC SC01 Damaged Battery SOH 85%
Direct kopen, basisprijs: € 12.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.500,-
LEASEPRIJS: € 170,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.066,12 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model S |
|---|---|
| Uitvoering: | 70D Free SCC SC01 Damaged Battery SOH 85% |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 16 maart 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 298.619 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 170,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JG-582-J |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 544 kg |
| Gewicht: | 2.056 kg |
| Wielbasis: | 296 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Interieur
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- 3 Fase Laden
- CCS Snellaad aansluiting
- Testrapport Accu
- airco automatisch
- Bluetooth
- Onderhoudshistorie
- Oplaadmogelijkheid
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar