Tesla Model 3
SR Range Plus LFP 60 kWh ✅ SOH 91% ✅ Trekhaak ✅ Pano
Direct kopen, basisprijs: € 22.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.890,-
LEASEPRIJS: € 377,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.578,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model 3 |
|---|---|
| Uitvoering: | SR Range Plus LFP 60 kWh ✅ SOH 91% ✅ Trekhaak ✅ Pano |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 27 september 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.300 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-066-VL |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 414 kg |
| Gewicht: | 1.725 kg |
| Wielbasis: | 288 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.139 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur parelmoer
- panoramadak
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- LED mistlampen
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- houtafwerking interieur
- keyless start
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Afneembare trekhaak
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Bandenreparatieset
- Basic Autopilot
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar