Tesla Model 3
Premium Long Range AWD 78 kWh
Direct kopen, basisprijs: € 41.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 41.950,-
LEASEPRIJS: € 691,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model 3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Premium Long Range AWD 78 kWh |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 23 februari 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 21.568 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 691,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-020-XN |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 464 kg |
| Gewicht: | 1.799 kg |
| Wielbasis: | 288 cm |
| Hoogte: | 1.441 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.263 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metaalkleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- panoramadak var. transparantie
- Comfort
- Cruise control
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Entertainment system achter
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor