Tesla Model 3
Performance - Carbon pack SOH 90% AWD 75 kWh
Direct kopen, basisprijs: € 27.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.995,-
LEASEPRIJS: € 461,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model 3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Performance - Carbon pack SOH 90% AWD 75 kWh |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 18 juni 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.942 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 461,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GLJ-17-P |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.831 kg |
| Hoogte: | 1.443 cm |
| Breedte: | 185 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Getint glas
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Premium kleur
- Sportvelgen
- Verlaagde carrosserie
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Autopilot
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR