Tesla Model 3
Long Range AWD 75 kWh 90.5 SOH - Leder -19 INCH - Pano
Direct kopen, basisprijs: € 26.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.750,-
LEASEPRIJS: € 364,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.421,49 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model 3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Long Range AWD 75 kWh 90.5 SOH - Leder -19 INCH - Pano |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 24 november 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 111.253 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 364,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.844 kg |
| Wielbasis: | 288 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Ambiente verlichting
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- Autopilot
- Autopilot
- Bluetooth
- Connected services
- electronic climate control
- Full Self-Driving Capability
- LED mistlampen
- Matrix-LED-koplamp
- Oplaadmogelijkheid
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Warmtepomp
- WiFi