Suzuki Vitara
1.5 Hybrid Select *1ste Eigenaar*Navigatie*Stoelverwarming*Camera*
Direct kopen, basisprijs: € 23.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.800,-
LEASEPRIJS: € 392,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.760,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Vitara |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Hybrid Select *1ste Eigenaar*Navigatie*Stoelverwarming*Camera* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 maart 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 30.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 392,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-616-PZ |
| Motorinhoud: | 1.462 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 480 kg |
| Gewicht: | 1.220 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.700 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Achterlichten
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control adaptief
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing