Suzuki Vitara
1.4 Boosterjet Comfort Smart Hybrid Climate Control Cruise Control Bluetooth Led 46055 km!
Direct kopen, basisprijs: € 17.240,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.240,-
LEASEPRIJS: € 243,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.949,71 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Vitara |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 Boosterjet Comfort Smart Hybrid Climate Control Cruise Control Bluetooth Led 46055 km! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 46.055 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 243,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.240,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M0-03-71 |
| Motorinhoud: | 1.373 cc |
| Vermogen: | 95 kw / 130 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.244 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control
- DAB ontvanger
- dakrails
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- LED koplampen
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor