Suzuki Vitara
1.4 Boosterjet Comfort Smart Hybrid Achteruitrijcamera Stoelverwarming ACC
Direct kopen, basisprijs: € 24.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.990,-
LEASEPRIJS: € 340,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.130,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Vitara |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 Boosterjet Comfort Smart Hybrid Achteruitrijcamera Stoelverwarming ACC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 februari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10.918 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 340,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-SUZ-75 |
| Motorinhoud: | 1.373 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.140 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio installatie
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel