Suzuki Splash
1.0 VVT Comfort ✅1e EIGENAAR ✅AIRCO!
Direct kopen, basisprijs: € 5.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.995,-
LEASEPRIJS: € 98,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Splash |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 VVT Comfort ✅1e EIGENAAR ✅AIRCO! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 3 mei 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 62.547 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 57-TZK-3 |
| Motorinhoud: | 996 cc |
| Vermogen: | 50 kw / 68 pk |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 236 cm |
| Hoogte: | 159 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.485 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 5-deuren
- 3e remlicht
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- ABS
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Overige
- 1e eigenaar
- 2 sleutels aanwezig
- Boekjes aanwezig
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- Origineel Nederlandse auto