Subaru Outback
2.5i AWD Premium - Dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 45.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 45.950,-
LEASEPRIJS: € 757,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Subaru Outback |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5i AWD Premium - Dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 juni 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 79.980 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 757,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 45.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GHJ-65-Z |
| Motorinhoud: | 2.498 cc |
| Vermogen: | 124 kw / 169 pk |
| Laadvermogen: | 561 kg |
| Gewicht: | 1.639 kg |
| Wielbasis: | 275 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- camera voor
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheids begrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Dealer onderhouden
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie