smart Fortwo
EQ Comfort 18 kWh, Airco, Cruise, Stoelverwarming!
Direct kopen, basisprijs: € 10.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.890,-
LEASEPRIJS: € 179,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.178,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | smart Fortwo |
|---|---|
| Uitvoering: | EQ Comfort 18 kWh, Airco, Cruise, Stoelverwarming! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 2 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 32.706 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 179,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-710-LR |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 315 kg |
| Gewicht: | 995 kg |
| Wielbasis: | 187 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 166 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.310 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- geluidsimulator
- Oplaadmogelijkheid
- stuur multifunctioneel