SEAT Mii
1.0 Sport Dynamic ✅SUPER MOOI!! ✅5-DEURS
Direct kopen, basisprijs: € 4.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.995,-
LEASEPRIJS: € 82,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Mii |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Sport Dynamic ✅SUPER MOOI!! ✅5-DEURS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 2 juli 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.426 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 82,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 4-XDK-82 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 44 kw / 60 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 241 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 5-deuren
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- ABS
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Airconditioning
- Auto is in zeer nette staat
- Boekjes aanwezig
- De distributie is vervangen
- Origineel Nederlandse auto
- Safety Assist
- Verwarmde voorstoelen
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Color Pakket. 14 inch wieldoppen 'Noa', deurgrepen en buitenspiegels in carrosseriekleur.
- Donker getinte ruiten achter
- extra getint glas achter
- Mistlampen vóór
- stuur leder