SEAT Mii
1.0 Sport Connect Navi,Airco,Cruise,Pdc,5 Deurs,Lm velgen,N.A.P,Zeer Zuinig,Apk tot 01-2027
Direct kopen, basisprijs: € 6.243,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.243,-
LEASEPRIJS: € 102,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.248,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Mii |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Sport Connect Navi,Airco,Cruise,Pdc,5 Deurs,Lm velgen,N.A.P,Zeer Zuinig,Apk tot 01-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 januari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.562 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 102,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.243,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HH-729-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 44 kw / 60 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 242 cm |
| Breedte: | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Diep zwart
- lichtmetalen velgen 15"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas
- mistlampen voor
- Infotainment
- audio installatie
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- Airconditioning
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Safety Assist
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 5 Deurs
- Airco
- Altijd goed onderhouden
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen
- Navigatie
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- start/stop systeem
- Zeer Zuinig