SEAT Leon
ST 1.4 EcoTSI FR Business Intense Pano Lane ACC Keyless BBD
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Leon |
|---|---|
| Uitvoering: | ST 1.4 EcoTSI FR Business Intense Pano Lane ACC Keyless BBD |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 maart 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 171.676 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-180-TK |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 663 kg |
| Gewicht: | 1.197 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- metaalkleur
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- alcantara bekleding
- audio installatie
- elektrisch glazen panorama-dak
- koplampreiniging
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Safety-pakket
- sportonderstel
- Upgrade Alcantara
- Upgrade Drive
- Upgrade Executive
- Upgrade Sound
- Upgrade Winter
- vermoeidheids herkenning
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen verwarmd
- zij airbag(s) achter