SEAT Ibiza
1.0 TSI 110 pk DSG Urban Silver Full LED Navi 9,2 inch CarPlay Climatronic PDC Cruise Lane Assist Front Assist DAB+ 15 inch LMV
Direct kopen, basisprijs: € 16.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.890,-
LEASEPRIJS: € 234,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.847,41 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ibiza |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 110 pk DSG Urban Silver Full LED Navi 9,2 inch CarPlay Climatronic PDC Cruise Lane Assist Front Assist DAB+ 15 inch LMV |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 maart 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 111.648 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 234,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 588 kg |
| Gewicht: | 1.072 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 15 inch lichtmetalen velgen Enjoy (Brilliant Silver)
- Urban Silver
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Full LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Infotainment
- Full-link (Apple Carplay)
- Media System Navi
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB +
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Middenarmsteun voor incl. documenthouder onder bestuurdersstoel
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Parkeersensoren achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar