SEAT Ateca
FR 150pk / Trekhaak / Panoramadak / Camera / Adaptieve cruise control
Direct kopen, basisprijs: € 25.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.000,-
LEASEPRIJS: € 412,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.000,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | FR 150pk / Trekhaak / Panoramadak / Camera / Adaptieve cruise control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 juli 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 49.438 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 412,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.920 kg |
| Gewicht: | 1.402 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.322 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen, Performance (Piano black)
- Midnight black
- Panoramisch schuif/ kanteldak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Donker getinte ruiten achter
- Elektrische achterklep incl. voetbediening
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmbare voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Media system navi plus
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB+ Digitale radio
- Draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Keyless Entry/ Go
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Topview camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Trekhaak
- Upgrade Comfort Plus
- Upgrade Technology DSG
- Winter Pack