SEAT Ateca
150pk / Panoramadak / Achteruitrij camera / Adaptieve cruise control
Direct kopen, basisprijs: € 25.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.000,-
LEASEPRIJS: € 412,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.000,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 150pk / Panoramadak / Achteruitrij camera / Adaptieve cruise control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 juli 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 49.438 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 412,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.920 kg |
| Gewicht: | 1.402 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.322 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Alarmsysteem
- Alcantara bekleding
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurhulp
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Upgrade Leather
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- WiFi voorbereiding
- Wis-/was installatie voor koplampen