SEAT Ateca
1.5 TSI FR / 150pk / Beats / Panoramadak / Apple carplay
Direct kopen, basisprijs: € 29.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.500,-
LEASEPRIJS: € 486,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI FR / 150pk / Beats / Panoramadak / Apple carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 36.603 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 486,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 650 kg |
| Gewicht: | 1.318 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.968 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Rodium Grey
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Donker getinte ruiten achter
- Elektrische achterklep incl. voetbediening
- full-LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Media system navi
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- connected services
- DAB+ Digitale radio
- Draadloze telefoonlader
- Geluidssysteem BeatsAudio™
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Virtual Cockpit
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Keyless Entry/ Go
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Zwarte dakhemel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Topview camera
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- Panorama dak
- start/stop systeem