SEAT Ateca
1.4 TSI Intense Panorama, Adaptive cruise, Wegkl. trekhaak, Camera, Keyless, Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI Intense Panorama, Adaptive cruise, Wegkl. trekhaak, Camera, Keyless, Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 juli 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 163.771 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TR-426-R |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- trekhaak wegklapbaar
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control (adaptief)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie