SEAT Ateca
1.4 EcoTSI Style CruiseControl Carplay Trekhaak ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u !
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 EcoTSI Style CruiseControl Carplay Trekhaak ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u ! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 november 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.895 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZP-133-X |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 641 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie