SEAT Arona
TSI 95PK EXCELLENCE BUSINESS LED/CRUISE/ECC
Direct kopen, basisprijs: € 15.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.745,-
LEASEPRIJS: € 259,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.149,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Arona |
|---|---|
| Uitvoering: | TSI 95PK EXCELLENCE BUSINESS LED/CRUISE/ECC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 augustus 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 25.094 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 259,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-987-RR |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Gewicht: | 1.080 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Kleur rood
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Stop & go
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- parkeersensoren
- Overige
- Airco
- airco automatisch
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- RADIO
- Regensensor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel