SEAT Arona
1.0 TSI FR Business Connect / 110pk / Trekhaak / Dodehoek herkenning / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 23.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.000,-
LEASEPRIJS: € 322,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.912,50 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Arona |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI FR Business Connect / 110pk / Trekhaak / Dodehoek herkenning / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 december 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.482 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 322,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.135 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen 'Performance'
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- bumpers in carrosseriekleur
- Candy White
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- Full LED koplampen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple CarPlay™, Android Auto™
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- multimedia scherm middel
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Dinamica® zwart
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- hemelbekleding donker
- keyless start
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatiesysteem met 9,2 inch (23,4cm) touchscreen
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar