SEAT Arona
1.0 TSI 110pk DSG FR Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Blind Spot Assist Stoelverwarming Ledverlichting Climate Control Getinte ramen
Direct kopen, basisprijs: € 16.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.490,-
LEASEPRIJS: € 227,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.760,04 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Arona |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 110pk DSG FR Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Blind Spot Assist Stoelverwarming Ledverlichting Climate Control Getinte ramen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 21 april 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 101.153 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 227,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GDS-73-H |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 530 kg |
| Gewicht: | 1.110 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- Digitale cockpit
- dimlichten automatisch
- Dodehoek Assistent
- dodehoek detectie
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- zij airbag(s) voor