Renault ZOE
Q210 Life Quickcharge 22 kWh Navi Keyless Entry & Go Climate Cruise LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 6.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.750,-
LEASEPRIJS: € 111,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault ZOE |
|---|---|
| Uitvoering: | Q210 Life Quickcharge 22 kWh Navi Keyless Entry & Go Climate Cruise LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 77.705 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.403 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.943 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio en telefoonbediening bij het stuurwiel
- AUX interface
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- USB connective
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Bekerhouders voor
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless entry
- Lederen multifunctioneel bedienaar sportstuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 12V-aansluiting
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Bluetooth
- Keyless Go
- Oplaadmogelijkheid