Renault Twingo
1.0 SCe Collection 2e Eigenaar,Dealer Onderhouden,Airco,Cruise,N.A.P,Bj 12-2025,Zeer Zuinig,Apk tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 5.243,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.243,-
LEASEPRIJS: € 86,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.048,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Twingo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 SCe Collection 2e Eigenaar,Dealer Onderhouden,Airco,Cruise,N.A.P,Bj 12-2025,Zeer Zuinig,Apk tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 december 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 136.020 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 86,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.243,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HR-876-J |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 52 kw / 71 pk |
| Laadvermogen: | 520 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.360 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- audio-navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- Airco
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Stoelen
- Cruise control
- Dealer onderhouden
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- N.A.P.
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes