Renault Trafic
dCi 145pk T29 L2H1 DC Comfort Energy Schuifdeur L + R 18 inch LM Velgen / Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | dCi 145pk T29 L2H1 DC Comfort Energy Schuifdeur L + R 18 inch LM Velgen / Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 januari 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 122.508 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-476-DD |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 1.065 kg |
| Gewicht: | 1.885 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- airco automatisch
- Betimmering laadruimte
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- Pack Airco
- Zijwandbekleding laadruimte