Renault Trafic
bestel 2.0 Blue dCi 110 T30 L2H1 Advance
Direct kopen, basisprijs: € 26.995,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.995,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 444,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 2.0 Blue dCi 110 T30 L2H1 Advance |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 september 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 6.863 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.995,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-42-HBT |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 1.292 kg |
| Gewicht: | 1.778 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dubbele schuifdeur
- Imperiaal Aluminium
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- RVS Sidebars
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achteruit rij camera
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- EURO 6 motor
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 1e Eigenaar
- 2 persoons bank rechts
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BTW AUTO!
- Doorlaadopening
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Multimedia scherm standaard
- NATIONALE AUTOPAS, KM GEGARANDEERD!
- Nederlandse auto!
- Passagiersairbag
- Roll Stability Control
- USB / Ipod aansluiting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR